Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Do łez | Centrum Teatru i Tańca w Warszawie

19 września, 2022 godz. 7:00 pm - 8:00 pm

pln15 – pln35

Do łez

Bartek Woszczyński / B'cause Company

"Do Łez” to spektakl, w którym groteskowy, przerysowany, wyidealizowany świat przeplata się z melancholijną, samotną i smutną rzeczywistością. To spektakl o ludziach zagubionych, uwikłanych, poszukujących i uciekających, którzy często są wśród nas chowając się za uśmiechniętą maską codzienności.

Spektakl porusza tematykę uzależnień ukazując niekontrolowaną przemianę człowieka uciekającego od rzeczywistości, chcącego zostać we własnym,wyimaginowanym i jedynym akceptowalnym przez siebie świecie.

dowiedz się więcej o spektaklu

„Mam wrażenie, że dzięki temu Do łez trafi nie tylko do publiczności oglądającej taniec regularnie, ale i do tych, którzy w ogóle go nie znają. To przedstawienie, które spodoba się zarówno osobom, lubiącym obejrzeć dobrze skrojone taneczne sekwencje, ale i tym, którzy wymagają pewnego uporządkowania i klarownych znaczeń.” - Marta Seredyńska (blog)

Link do pełnej recenzji:

https://martaseredynska.wordpress.com/2021/09/18/do-smiechu-czy-do-placzu/

"Woszczyński umiejętnie pokazuje, że to, do czego tak dążymy, popadając w uzależnienie, jest jedynie pozornie zadowalające. Nie pozwala na poczucie satysfakcji na długo, przeciwnie – po chwili pojawia się znów stan melancholii. I powraca on z większym natężeniem." - Marta Seredyńska (blog)

Link do pełnej recenzji: https://martaseredynska.wordpress.com/2021/09/18/do-smiechu-czy-do-placzu/

Szczegóły

Data:
19 września, 2022
Czas:
7:00 pm - 8:00 pm
Koszt:
pln15 – pln35
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Centrum Teatru i Tańca
ul. Bruna 9
Warszawa, 02-594 Polska
+ Google Map