Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Fast Food Foot | RCKP Krosno

Kwiecień 26 godz. 6:00 pm - 7:15 pm

10 pln – 20 pln

 

Teatr Rozbark | Anna piotrowska “Fast Food Foot”

Popkulturowe nawiązanie do fast food to nie refleksja nad tym, jak się odżywiamy. To metafora prędkości, z jaką pochłaniamy obrazy i przyjemności, z jaką wchodzimy w to, co podsuwają nam masowe media.

Spektakl przyjmie strukturę TV show z wszystkimi tego konsekwencjami. Postaci, w jakie wcielają się tancerze poruszać się będą w tym świecie w rytmie znanych hitów disco, a skakanie po kanałach umożliwi przegląd fikcyjnych, telewizyjnych nowinek. Pozorna obecność kamery i częsta zmiana treści nada poszczególnym scenom surrealistycznego charakteru. Ruch sprowadzony jest do rodzaju „choreografii w drodze” z towarzyszącym nieustannie rytmem disco. Konwencja ta to nie tylko zbiór cytatów z kultury masowej. „Disco koncept” zawiera w sobie dążenie do budowania szczególnej atmosfery „bycia w disco” i próbę zidentyfikowania „disco body”, jego nonszalancji i ekscytacji.

Wykorzystane dyskotekowe hity niosą nieco dalej w świat wyobraźni, pozostawiając często jedynie muzyczny ślad. Nie będzie więc jednej opowieści, lecz w zamian dużo ekstrawagancji, ekscentryzmu i ekscytacji. To energia zawarta w disco będzie dyktować założenia choreografii. Nawet przy minimalnym ruchu, ważne jest ostatecznie to, by pozostać w transowym stanie disco…
 
dowiedz się więcej o Fast Food Foot
 


 

Szczegóły

Data:
Kwiecień 26
Czas:
6:00 pm - 7:15 pm
Koszt:
10 pln – 20 pln
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Kolejowa 1
Krosno, Podkarpackie 38-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 13 432 18 98
Strona internetowa:
www.rckp.krosno.pl