Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Fast Food Foot | KTT Kielce

Kwiecień 11 godz. 6:00 pm - 7:10 pm

15 pln - 25 pln

 

Teatr Rozbark | Anna piotrowska “Fast Food Foot”

Popkulturowe nawiązanie do fast food to nie refleksja nad tym, jak się odżywiamy. To metafora prędkości, z jaką pochłaniamy obrazy i przyjemności, z jaką wchodzimy w to, co podsuwają nam masowe media.

Spektakl przyjmie strukturę TV show z wszystkimi tego konsekwencjami. Postaci, w jakie wcielają się tancerze poruszać się będą w tym świecie w rytmie znanych hitów disco, a skakanie po kanałach umożliwi przegląd fikcyjnych, telewizyjnych nowinek. Pozorna obecność kamery i częsta zmiana treści nada poszczególnym scenom surrealistycznego charakteru. Ruch sprowadzony jest do rodzaju „choreografii w drodze” z towarzyszącym nieustannie rytmem disco. Konwencja ta to nie tylko zbiór cytatów z kultury masowej. „Disco koncept” zawiera w sobie dążenie do budowania szczególnej atmosfery „bycia w disco” i próbę zidentyfikowania „disco body”, jego nonszalancji i ekscytacji.

Wykorzystane dyskotekowe hity niosą nieco dalej w świat wyobraźni, pozostawiając często jedynie muzyczny ślad. Nie będzie więc jednej opowieści, lecz w zamian dużo ekstrawagancji, ekscentryzmu i ekscytacji. To energia zawarta w disco będzie dyktować założenia choreografii. Nawet przy minimalnym ruchu, ważne jest ostatecznie to, by pozostać w transowym stanie disco…

dowiedz się więcej o Fast Food Foot


 

 


Szczegóły

Data:
Kwiecień 11
Czas:
6:00 pm - 7:10 pm
Koszt:
15 pln - 25 pln
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

Kielecki Teatr Tańca
plac Moniuszki 2B
Kielce, Świętokszyskie 25-334 Polska
+ Google Map
Telefon:
+48 41 344 61 72
Strona internetowa:
www.ktt.pl/